Jestem magistrem fizjoterapii.
"Fizjosensorynka" powstała z pasji do pracy z najmłodszymi pacjentami.

Pasja i ambicja poszerzania wiedzy doprowadziła do nieustannego podnoszenia kwalifikacji, aktualizując swoją wiedzę na temat najnowszych badań i wytycznych w zakresie fizjoterapii dzieci i niemowląt dając HOLISTCZNE podejście do pacjenta, dzięki któremu mogę zaproponować terapię dostosowaną do potrzeb maleństwa.

Całościowe patrzenie na dziecko pozwala mi na dobór terapii, ponieważ każde dziecko jest inne, tutaj nie ma schematu – uczymy się patrzeć na rzeczy, których na codzień nie widać – dlatego stawiam sobie jako główny cel – ŚWIADOMOŚĆ RODZICÓW.

Jestem certyfikowanym terapeutą metody Vojty u niemowląt, dzieci, młodzieży z zaburzeniami ruchowymi, NDT Bobath Baby, Integracji Sensorycznej, metody FITS (Funkcjonalna Indywidualna Terapia Skolioz).

Ukończyłam Trójpłaszczyznową manualną terapię stóp na podstawach neurofizjologicznych oraz wiele innych istotnych szkoleń i kursów. 

Za najistotniejsze w pracy stawiam jednak dobre samopoczucie zarówno malucha, jak i rodziców. Uważam, że wspomaganie rozwoju dziecka, nie powinno ograniczać się jedynie do postępowania terapeutycznego w gabinecie. 

Dużą rolę w terapii dziecka odgrywa świadomość rodziców z przebiegu prawidłowego rozwoju dziecka, z przebiegu terapii oraz świadomość o aktywizowaniu małego pacjenta w domu, uwzględniając rozwój sensomotoryczny.

Masz pytanie, nie czekaj!

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub formularza kontaktowego.
Odpowiemy tak szybko jak to będzie możliwe.

Copyright © 2021 by FizjoSensorynka.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone. All right reserved.